Města Starého Plzence, Plzeňského kraje, MŠMT a NSA.
Kanoistika je dostupný sport pro všechny.
Přijímáme nové členy.
Základní informace o funkci oddílu kanoistiky.
Sport v přírodě ve sportovní skupině pod vedením certifikovaných trenérů je to nejlepší pro rozvoj dětské fyzické kondice i osobnosti.

Davis Cup 2009 - 3. kolo

8.5.2009 sehrál tým Tenisového oddílu TJ Spartak Sedlec další zápas Davis Cupu Útušicích.

Přivítali nás mladí tenisté Útušic „B“ na jednom kurtu v centru obce. V singlu zahájili své zápasy Milan Doležel a Petr Voves. Petr odjel odehrát svůj zápas do Radobyčic, Milan zůstal „doma“. Oba mladí tenisté Útušic se jevili, že budou kousat. Stará poučka říká, že hrát tenis, znamená mít dobrou hlavu a pak až je ruka a nohy. Milan to předvedl naprosto jasně. Nejen že se vyrovnal mladému soupeři fyzicky, ale přidal hlavu tak, jak je u něj zvykem. Krátce po zahájení nebylo pochyb, kdo bude na kurtu pánem. V Radobyčicích sehrál Petr duel shodného charakteru, který později okomentoval „s mladým jsem se ani nezapotil“. Za stavu 2:0 pro Sedlec nastoupili k deblu Karel Janoušek a Aleš Pixa. První set jasný, ve druhém setu Aleš podržel mančaft, Karel se chytil a závěr byl zase náš. Výhra v zápase 2:0 znamenala celkovou výhru 3:0. Mladí hráči Útušic dále nechtěli pokračovat a zápas DC byl po dohodě ukončen. Po zápase se ještě Karel s Petrem zastavili v Sedleci na jeden mač, aby se Petr zapotil. Dostalo se mu toho mírou skutečně vrchovatou.